Informace pro velkoodběratele, velkoodběratelské objednávky vánočních stromečků pro rok 2024 neodkládejte, ideální je červen-srpen, pozdější objednávky již nemusíme být schopni vykrýt!

 leták prodej barevný 2015.pdf (390,5 kB)

Vánoční stromky                             

Plantáž vánočních stromků  je   samostatnou  sekcí  společnosti  NÁVRHY A ÚPRAVY ZAHRAD,   WWW.AZAVLAHY.CZ 

 "Vánoce s opravdovým stromečkem"

       Plantáže se nacházejí ve středočeském kraji,  s celkovou plochou   přibližně 3,2  ha, v nadmořské výšce 350 – 400 m n. m. a byly založeny  v  roce  2007  se zaměřením na produkci různých druhů kvalitních tuzemských  vánočních stromků a ozdobnou klest.  Při  výsadbě   používáme   pouze  kvalitní sadební  materiál od tuzemských producentů, a sadební materiál splňuje ČSN 48 21 15.

Zaměřujeme se předně na produkci těchto druhů vánočních stromků:  

  • Borovice lesní                                                                  
  • Borovice černá                                                                
  • Smrk pichlavý  var. glauca                                             
  • Smrk ztepilý                                            
  • Jedle kavkazská                                                                                                          
  • Smrk pichlavý var. glauca v kontejneru                                            

        
        Od  roku  2007  bylo vysázeno  tisíce  sazenic  různých  druhů  vánočních stromků. Každoročně se vytěžené vánoční stromečky nahrazují novou výsadbou. Kromě vánočních stromečků plantáž produkuje i tzv. ozdobnou klest.

        Stromkobraní  pravidelně zahajujeme koncem  listopadu  řezáním vánočních stromků pro  velkoobchodní  prodej a  pro  velkoodběratele.  Stromky  určené  pro prodej  na  našich   prodejních místech  řežeme  vždy  těsně před zahájením  prodeje.   Máme připraven   široký sortiment různých druhů, kvalit a velikostí stromečků, takže si určitě každý vybere podle svého vkusu a finančních možností. 

           Prodej  stromků     z  našich plantáží  zajišťujeme  na  našem prodejním místě K Erzu 98, 252 65 Tursko.   Zákazníkům,  kteří  nemají  možnost si sami stromek odvést zajistíme za poplatek dopravu zakoupených stromků po okolí.  Cena dopravy je uvedena v prodejním ceníku.  Pro obce Kozinec, Holubice a Tursko zajišťujeme dopravu zakoupených stromků zdarma.

     Dopravu  zajišťujeme  pro  obce:  Tursko,   Holubice,   Velké  Přílepy,  Libčice, Dolany, Otvovice, Trněný Újezd,   Kováry,  Lichoceves,  Roztoky,  Únětice,  Černý Vůl, Horoměřice, Statenice, Úholičky, Zákolany, Svrkyně, Kralupy nad Vltavou. Zákazník si může objdnat dopravu i do vzádlenějších měst, na cenu dopravy se prosím informujte na našem prodejním místě.

          Spolupracuje a uvítáme  spolupráci s  firmami, které  by nám  umožnili  na  svých místech  prodej   stromků  – jako   rozšíření  sezónního   sortimentu.   Dodáváme stromky i těm, kteří si chtějí prodávat stromky sami.

U nás nabízíme jen takové stromky, které by jsme si  vybrali i my.   

Stromky jsou těženy průběžně a vždy čerstvé 

                   Prodejní místo kde stromky prodáváme

Fotografie vánočních stromků