Služby pro Vás

Realizace nových zahrad - kompletní  realizace  zahrad, parků nebo  veřejné zeleně  na  klíč dle našeho nebo Vašeho  návrhu  od projektu, výsadbu  rostlin, výsevu trávníku a následné péče.

Kompletní zahradnické služby -  nabízíme  Vám  komplexní  péči  o  zelené plochy  jak v obcích, tak  kolem  Vaší   firmy   nebo  Vašich zahradách. Každá
správně   udržovaná   zelená   plocha  je  Vaší   vizitkou  a  my   Vám  k  tomu dopomůžeme.

Zakládání a údržba travních ploch - dodáme kvalitní substrát, který je základem pro dokonalý trávník a podle náročnosti na užívání travnatých ploch dodáme vhodnou travní směs včetně hnojení. Využíváme travní směsi ze špičkových odrůd renomovaných firem, které vytvářejí trávníky v široké paletě barev pro všestranné  použití. Travní směsi jsou vyšlechtěné pro tvrdé kontinentální klima a vyznačují se velkou vitalitou a odolností proti  nepříznivým vlivům.

Pravidelná údržba zahrad - pravidelnou údržbu provádíme v týdenních, čtrnáctidenních i nepravidelných intervalech podle požadavku zákazníka. Naším zájmem je, aby zahradní plocha o kterou se staráme nesla vizitku odborné péče i vkusu.

Jednorázové a krátkodobé údržby zahrad v době prázdnin a dovolených
-
v  době Vaší dovolené  nebo  prázdnin  Vám  zajistíme  kompletní  péči  o Vaší zahradu.

Obnova prvků zeleně - u průmyslových areálů, ve městě i  krajině, kolem cest a silnic nebo v parcích.

Doplnění mulčovací kůry na záhonech -  bez   údržby  zahrada   chřadne  a veškeré  úsilí na její obnovu může přijít v niveč. Pravidelné  doplňování ulčovací kůry zabrání růstu plevelů v záhonech a usnadní údržbu výsadeb.

Sekání trávy,  provzdušňování -  kvalitní  trávník  se  neobejde  bez pravidelné seče a  vertikutace, kterou  je  vhodné provádět  dvakrát  do  roka,   zpravidla  na jaře a  na  podzim.  Vertikutace  odstraní  plevel,  mech a  travní  plsť z  trávníku, podporuje zakořenění a umožňuje přístup vody, živin a kyslíku přímo ke kořenům.

Automatické závlahové systémy Rain Bird a K RAIN -   více  než  70-ti   letá zkušenost  s  produkty Rain Bird  nabízí  zákazníkům ověřenou kvalitu po celém světě.  Vyberte  si  i  Vy,  to   nejlepší  profesionální  zavlažovací řešení pro Vaši zahradu, sportoviště, park, školu, hřiště nebo veřejnou plochu.

Celoroční servis závlahových systémů - zajišťujeme předsezónní servis, zazimování, záruční i pozáruční servis automatických závlahových systémů. Cena za servis je účtována v hodinové sazbě 500 Kč bez 21% DPH (605 Kč s DPH) za jednoho odborně vyškoleného technika + doprava 8 Kč/1km bez 21% DPH (9,7 Kč s DPH). Zazimování závlahového systému je účtováno v jednotné sazbě 1033 Kč bez 21% DPH (1250 Kč s DPH) + doprava 8 Kč/1km bez 21% DPH (9,7 Kč s DPH). U ploch nad 1200 m2 je cena zazimování stanovena dle náročnosti a velikosti. Předsezóní (jarní) servis zahrnuje kontrolu a základní vyčištění postřikovačů, čidel, kontrolu baterii u bateriových ovládacích jednotek, případné nastavení ovládací jednotky. 

E-shop produktů RAIN BIRD a K RAIN - nakupujte  z  pohodlí  Vašeho  domova  za  nejnižší  ceny,  využijte  akčních   nabídek  a  novinek.  Denně  pro Vás sledujeme  a  porovnáváme  ceny shodných výrobků. Nabízíme slevy až 30 % u vybraných  produktů.  Nabízíme  nejširší  nabídku  originálního zboží za nejnižší ceny  na trhu s nejkratší dobou dodání a garantovanou kvalitou služeb. Klademe maximální důraz na spokojenost našich zákazníků! 

Likvidace plevelů na cestách a chodnících a nezemědělské půdě - mnozí zahrádkáři se často zdráhají  používat na  zahradě herbicidy, protože se  obávají možných reziduí, která po použití  některých  přípravků zůstávají  v  půdě. Používáme herbicidy, které se bez problémů v půdě rozloží a nezanechávají rezidua.

Řez okrasných keřů, stromů -  u  ostatních  stromů se provádí v prvních  letech po  výsadbě  tzv.  výchovný  řez.  Tento  řez  zajistí  charakteristický  tvar koruny pro daný druh. Dále  provádíme také bezpečnostní řez, prosvětlovací řez, zdravotní řez, atd.

Kácení stromů, kácení za pomocí plošin - kácení  stromů provádíme na základě  povolení  o  kácení  dřevin  rostoucích  mimo les. Provádíme ořez a kácení za pomocí plošin.

Výsadba ovocných stromů - zajistíme Vám odbornou výsadbu ovocných stromů kolem  cest,  na  veřejném  prostranství  nebo  Vaší  zahradě,  pomůžeme Vám s výběrem vhodných odrůd a péčí o stromy v dalších letech.

Řez a tvarování  ovocných  stromů -  u  ovocných  stromů  provádíme  tzv. řez ovocných  stromů pro  zlepšení jejich úrodnosti a tvarování koruny.   Tento řez se zpravidla provádí u většiny stromů na jaře.

Likvidace plevelů v okrasných trávnících, na hřištích, parcích, atd. - krásný svěží  trávník bez plevelů    je  chloubou  každé zahrady,  sportoviště  nebo  parku. Účinným  chemickým  postřikem  selektivního  herbicidu  zbavíme Vaši  travnatou plochu nežádoucích plevelů.

Projekce zahrad parků a veřejné zeleně - zpracujeme pro Vás projektovou dokumentaci od jednoduchých skic a návrhů přes studie až po prováděcí projekty, včetně  rozpočtů  a cenových nabídek. Vypracujeme pro Vás návrh zahrady či jiné plochy  nebo  její  části,  plán  osázení  rostlinami  s  ohledem  na podmínky Vaší zahrady.  Vytvoříme  několik  variant  návrhu,  po konzultacích s Vámi vybereme a upravíme nejvhodnější variantu. 

Zahradní prvky, zahradní domky, pergoly, pískoviště, chodníky, terasy, atd. - zajišťujeme dodávku a montáž zahradního nábytku jako jsou dětská pískoviště, zahradní domky, chatky, altány, pergoly, lavice, houpačky, nábytek a doplňky do veřejných  prostor, dřevěné lávky, zástěny, psí boudy, dělící dřevěné stěny, dětská hřiště pro veřejná prostranství atd.

Poradenská činnost - konzultační a poradenská činnost automatických závlahových systémů, komplexní poradenská činnost v oblasti zahradnictví, zahrad, veřejných ploch, konzultace v oblasti tvorby zahrad, údržby, apod.